ის, რაც ადრე შეუძლებელი გვეგონა, დღეს ყოველდღიურობის განუყოფელ ნაწილად იქცა – კომუნიკაციის მთავარი საშუალებები, რომლის გარეშე ცხოვრებაც დღეს ჩვენთვის წარმოუდგენელია – მობილური ტელეფონი თუ კომპიუტერი გვეხმარება დავამყაროთ დისტანციური კომუნიკაცია ადამიანებთან.
ბინის შეძენა, დისტანციურად, სულ რამდენიმე წლის წინ, წარმოუდგენლად გვეჩვენებოდა, თუმცა ეს ხდება, თანაც საკმაოდ ხშირად. ამ მნიშვნელოვანი გადაწყვეტილებისთვის კი მხოლოდ ერთი საკომუნიკაციო საშუალებაა საჭირო – ინტერნეტ კავშირი. დისტანციური სერვისები აქტუალური და ნაცნობი გახდა ყოველი ჩვენგანისთვის. ამიტომაც აპარტ დეველოპმენტი, როგორც მომხმარებელზე ორიენტირებული დეველოპერული კომპანია, ზრუნავს მობინადრეებსა თუ პოტენციურ მომხმარბელებზე და ცდილობს მიიღოს მათთვის საჭირო გადაწყვეტილებები.
ჩვენთვის ერთ-ერთი მნიშვნელოვანი საკითხი, ემიგრანტებისთვის ბინის შეძენის პროცესის გამარტივებაა, რადგან ცხადია, მათ ამ გადაწყვეტილების მიღება დისტანციურად უწევთ, რაც საკმაოდ რთულია. სწორედ ამიტომ, აპარტ დეველოპმენტმა შეიმუშავა სპეციალური დისტანციური სერვისები, რომლებიც ქვეყნის გარეთ მაცხოვრებლებისთვის ბინის შეძენასთან დაკავშირებულ გადაწყვეტილებებს გაამარტივებს და შეამსუბუქებს.
შესაბამისად ქვეყნის გარეთ მაცხოვრებლებს ვაძლევთ საშუალებას, თვალი ადევნონ პირდაპირ ჩართვებს სამშენებლო მოედნიდან და აკონტროლონ მიმდინარე პროცესი, რითაც დარწმუნდებიან, რომ ნამდვილად აქტიურ რეჟიმში მიმდინაროებს პროექტის მშენებლობა.
ჩვენ დაგეხმარებით იურიდიული საკითხების მოგვარებაში დისტანციურად. გაგიწევთ ონლაინ კონსულტაციას თქვენთვის ხელსაყრელ დროს (დროში სხვაობის გათვალისწინებით). ასევე გთავაზობთ დისტანციურ საბანკო სერვისებს, რომელსაც ჩვენი პარტნიორი საქართველოს ბანკი უზრუნველყოფს.
აპარტ დეველოპმენტში ბინის შეძენა გონივრული ინვესტიციაა, რადგან გთავაზობთ გაქირავების სერვისსაც, რაც მოიცავს: კლეინტთან კომუნიკაციას, ტერიტორიის დასუფთავებას, ფინანსურ ანგარიშგებას, რუმ სერვისს და დაცვას 24/7.
დისტანციური სერვისები ვრცელდება იმ ადამიანებზეც, რომლებიც არ არიან საქართველოს მოქალაქეები. ამ შემთხვევაში, საჭიროა მინდობილი პირის არსებობა (საქართველოს მოქალაქე), რომელიც საბუთების გაფორმების პროცესში მიიღებს მონაწილეობას, როგორც იურიდიულ, ისე საბანკო ნაწილში.
გლობალიზაციის პროცესში, ცხოვრების ტემპი მნიშვნელოვნად აჩქარდა. როგორც ბიზნესს, ისე მოქალაქეებს გვმართებს ფეხი ავუწყოთ პროგრესს და მოვახერხოთ მასთან ადაპტირება, არ აქვს მნიშვნელობა იქნება ეს ბინის შეძენა დისტანციურად, თუ სხვადასხვა საკითხზე საქმიანი მოლაპარაკებების წარმოება ონლაინ რეჟიმში.

What we thought was impossible before has become an integral part of everyday life – the main means of communication without which we cannot live today – mobile phone or computer helps us to establish remote communication with people.
Buying an apartment in Georgia, remotely, just a few years ago, seemed unimaginable to us, although it happens, and quite often. For this important decision, only one means of communication is needed – an Internet connection. Remote services have become relevant and familiar to each of us. That’s why Apart Development, as a customer-oriented development company, cares about tenants or potential customers and tries to make the necessary decisions for them.
One of the important issues for us is to simplify the process of buying an apartment for immigrants, because obviously they have to make this decision remotely, which is quite difficult. That is why Apart Development has developed special remote services that will simplify and ease the decisions related to the purchase of an apartment for residents outside the country and emigrants.
Accordingly, we allow residents outside the country to watch live feeds from the construction site and monitor the ongoing process, thus making sure that the construction of the project is really active. We will help you solve legal issues remotely.
We will provide you with an online consultation at a convenient time for you (taking into account the time difference). We also offer remote banking services provided by our partner Bank of Georgia.
Buying an apartment in a residential complex is a wise investment because we also offer rental services that include: client communication, site cleaning, financial reporting, room service and 24/7 security.
Remote services also apply to people who are not citizens of Georgia. In this case, it is necessary to have a trusted person (citizen of Georgia) who will participate in the process of signing the documents, both in the legal and banking part.
In the process of globalization, the pace of life has accelerated significantly. Both businesses and citizens need to keep pace with progress and adapt to it, whether it’s buying an apartment remotely or conducting business negotiations on various issues online.