ის, რაც ადრე შეუძლებელი გვეგონა, დღეს ყოველდღიურობის განუყოფელ ნაწილად იქცა – კომუნიკაციის მთავარი საშუალებები, რომლის გარეშე ცხოვრებაც დღეს ჩვენთვის წარმოუდგენელია – მობილური ტელეფონი თუ კომპიუტერი გვეხმარება დავამყაროთ დისტანციური კომუნიკაცია ადამიანებთან.
ბინის შეძენა, დისტანციურად, სულ რამდენიმე წლის წინ, წარმოუდგენლად გვეჩვენებოდა, თუმცა ეს ხდება, თანაც საკმაოდ ხშირად. ამ მნიშვნელოვანი გადაწყვეტილებისთვის კი მხოლოდ ერთი საკომუნიკაციო საშუალებაა საჭირო – ინტერნეტ კავშირი. დისტანციური სერვისები აქტუალური და ნაცნობი გახდა ყოველი ჩვენგანისთვის. ამიტომაც აპარტ დეველოპმენტი, როგორც მომხმარებელზე ორიენტირებული დეველოპერული კომპანია, ზრუნავს მობინადრეებსა თუ პოტენციურ მომხმარბელებზე და ცდილობს მიიღოს მათთვის საჭირო გადაწყვეტილებები.
ჩვენთვის ერთ-ერთი მნიშვნელოვანი საკითხი, ემიგრანტებისთვის ბინის შეძენის პროცესის გამარტივებაა, რადგან ცხადია, მათ ამ გადაწყვეტილების მიღება დისტანციურად უწევთ, რაც საკმაოდ რთულია. სწორედ ამიტომ, აპარტ დეველოპმენტმა შეიმუშავა სპეციალური დისტანციური სერვისები, რომლებიც ქვეყნის გარეთ მაცხოვრებლებისთვის ბინის შეძენასთან დაკავშირებულ გადაწყვეტილებებს გაამარტივებს და შეამსუბუქებს.
შესაბამისად ქვეყნის გარეთ მაცხოვრებლებს ვაძლევთ საშუალებას, თვალი ადევნონ პირდაპირ ჩართვებს სამშენებლო მოედნიდან და აკონტროლონ მიმდინარე პროცესი, რითაც დარწმუნდებიან, რომ ნამდვილად აქტიურ რეჟიმში მიმდინაროებს პროექტის მშენებლობა.
ჩვენ დაგეხმარებით იურიდიული საკითხების მოგვარებაში დისტანციურად. გაგიწევთ ონლაინ კონსულტაციას თქვენთვის ხელსაყრელ დროს (დროში სხვაობის გათვალისწინებით). ასევე გთავაზობთ დისტანციურ საბანკო სერვისებს, რომელსაც ჩვენი პარტნიორი საქართველოს ბანკი უზრუნველყოფს.
აპარტ დეველოპმენტში ბინის შეძენა გონივრული ინვესტიციაა, რადგან გთავაზობთ გაქირავების სერვისსაც, რაც მოიცავს: კლეინტთან კომუნიკაციას, ტერიტორიის დასუფთავებას, ფინანსურ ანგარიშგებას, რუმ სერვისს და დაცვას 24/7.
დისტანციური სერვისები ვრცელდება იმ ადამიანებზეც, რომლებიც არ არიან საქართველოს მოქალაქეები. ამ შემთხვევაში, საჭიროა მინდობილი პირის არსებობა (საქართველოს მოქალაქე), რომელიც საბუთების გაფორმების პროცესში მიიღებს მონაწილეობას, როგორც იურიდიულ, ისე საბანკო ნაწილში.
გლობალიზაციის პროცესში, ცხოვრების ტემპი მნიშვნელოვნად აჩქარდა. როგორც ბიზნესს, ისე მოქალაქეებს გვმართებს ფეხი ავუწყოთ პროგრესს და მოვახერხოთ მასთან ადაპტირება, არ აქვს მნიშვნელობა იქნება ეს ბინის შეძენა დისტანციურად, თუ სხვადასხვა საკითხზე საქმიანი მოლაპარაკებების წარმოება ონლაინ რეჟიმში.

То, что мы раньше считали невозможным, стало неотъемлемой частью повседневной жизни. Главное средство связи, без которого мы сегодня не можем жить – мобильный телефон или компьютер помогает нам наладить удаленную связь с людьми.
Покупка квартиры в Грузии дистанционно еще несколько лет назад казалась нам невообразимой, хотя это случается, и довольно часто. Для этого важного решения необходимо только одно средство связи — подключение к Интернету. Удаленные сервисы стали актуальными и привычными для каждого из нас. Именно поэтому Apart Development, как клиентоориентированная девелоперская компания, заботится об арендаторах или потенциальных клиентах и старается принимать за них необходимые решения.
Одним из важных вопросов для нас является упрощение процесса покупки квартиры в Тбилиси в новостройке для иммигрантов, потому что, очевидно, им приходится принимать это решение удаленно, что довольно сложно. Именно поэтому компания Apart Development разработала специальные удаленные сервисы, которые упростят и облегчат принятие решений, связанных с покупкой квартиры для жителей за пределами страны и эмигрантам.
Соответственно, мы позволяем жителям за пределами Грузии смотреть прямые трансляции со стройплощадки и следить за текущим процессом, тем самым убеждаясь, что строительство проекта действительно идет активно.
Поможем решить юридические вопросы удаленно. Мы предоставим вам онлайн-консультацию в удобное для вас время (с учетом разницы во времени). Мы также предлагаем дистанционные банковские услуги, предоставляемые нашим партнером Банком Грузии.
Покупка квартиры в жилом комплексе в Тбилиси является разумной инвестицией, потому что мы также предлагаем услуги по аренде, которые включают в себя: общение с клиентами, уборку территории, финансовую отчетность, обслуживание номеров и круглосуточную охрану.
Удаленные услуги также распространяются на людей, не являющихся гражданами Грузии. В этом случае необходимо иметь доверенное лицо (гражданин Грузии), которое будет участвовать в процессе подписания документов, как в юридической, так и в банковской части.
В процессе глобализации темп жизни значительно ускорился. И бизнесу, и гражданам приходится идти в ногу с прогрессом и подстраиваться под него, будь то покупка квартиры дистанционно или ведение деловых переговоров по различным вопросам онлайн.