ჩვენთან  დაკავშირება
პრემიუმ კლასის საცხოვრებელი კომპლექსი ძველ ქალაქში ორი ფაზისგან შედგება. დაწყებულია მეორე ფაზის სამშენებლობა მოედნის მომზადება და მიწის სამუშაოები. კომპლექსის უპირატესობა, მდგომარეობს გამოყენებულ მასალებსა და მათ ხარისხში. გამოცდილი, პროფესიონალი გუნდი ირჩევს ბაზარზე არსებულ, შესაბამისი სერთიფიკატების მქონე, საუკეთესო მომწოდებლებს. შედეგად ვიღებთ კონსტრუქციულად მდგრად, მაღალი ხარისხის, უსაფრთხო შენობას. პროექტში აპარტამენტების მინიმალური ფართი 32 კვ.მ ხოლო მაქსიმალური 400 კვ.მ-ია. გარდა ამისა, გეძლევათ საშუალება, ჩვენს არქიტექტორთან ერთად, თავად დააპროექტოთ თქვენი ახალი ბინა. აპარტამენტები ბარდება მწვანე კარკასის კონდიციაში, თუმცა სურვილის შემთხვევაში, ჩვენი პარტნიორი კომპანია აპარტ შოურუმი უზრუნველყოფს დიზაინს რეალური მასალებით, რემონტს და ბინის სრულად მოწყობას.
სერვისები
• აუზი ფიტნესი
• სივრცეები დასუფთავება
• დაცვა 24/7
• კაფე-რესტორნები
• ოთახის მომსახურება
• სპა
საკრედიტო კალკულატორი
გააკეთე ინვესტირება  უძრავ ქონებაში თბილისში
ჩვენთან შეძენილი უძრავი ქონება არის საუკეთესო ინვესტიცია, რადგან პროექტი ხორციელდება თბილისის ძველ უბანში, ტურისტულად ყველაზე აქტიურ ზონაში, რაც განაპირობებს აპარტამენტების დატვირთულობას მთელი წლის განმავლობაში.
TBC Credit
ყოველთვიური გადახდა
XXXX
USD
საპროცენტო განაკვეთი
XX
საკრედიტო თანხაt
ზედმეტად გადახდა
ყველა გაანგარიშება არის მიახლოებითი. ზუსტი ღირებულებისათვის დაუკავშირდით ბანკს ან დაგვირეკეთ:+ 995 511 11 44 33

Жилой комплекс премиум-класса в Старом Городе состоит из двух очередей. Начата подготовка площадки для строительства второй очереди и земляные работы. Преимущество комплекса заключается в используемых материалах и их качестве. Опытная, профессиональная команда выбирает лучших поставщиков на рынке с соответствующими сертификатами. В результате мы получаем конструктивно устойчивое, качественное, безопасное здание. Минимальная площадь квартир в проекте 32 кв.м, максимальная 400 кв.м. Кроме того, у вас есть возможность спроектировать свою новую квартиру самостоятельно вместе с нашим архитектором. Квартиры сдаются в состоянии зеленого каркаса, однако при желании наш партнер компания Апарт Шоурум обеспечивает дизайн с использованием реальных материалов, ремонт и полную меблировку квартиры.
Сервисы
• Бассейн
• Пространства для релаксации
• Уборка
• Круглосуточная охрана 24/7
• Кафе-рестораны
• Обслуживание номеров
Инвестиции
Инвестируйте в недвижимость в Тбилиси
Приобретенное у нас недвижимое имущество – лучшая бизнес-инвестиция и гарантией этого является то, что Проект реализуется в старом районе Тбилиси, самой активной туристической зоне, что обеспечивает востребованность апартаментов в течение всего года.
TBC Credit
Ежемесячный платеж
XXXX
USD
Процентная ставка
XX
Сумма кредита
Переплата
Все расчеты приблизительны. С финальными цифрами ознакомьтесь в банке, либо звоните к нам : + 995 511 11 44 33