ჩვენთან  დაკავშირება
პრემიუმ კლასის საცხოვრებელი კომპლექსი ძველ ქალაქში ორი ფაზისგან შედგება. დაწყებულია მეორე ფაზის სამშენებლობა მოედნის მომზადება და მიწის სამუშაოები. კომპლექსის უპირატესობა, მდგომარეობს გამოყენებულ მასალებსა და მათ ხარისხში. გამოცდილი, პროფესიონალი გუნდი ირჩევს ბაზარზე არსებულ, შესაბამისი სერთიფიკატების მქონე, საუკეთესო მომწოდებლებს. შედეგად ვიღებთ კონსტრუქციულად მდგრად, მაღალი ხარისხის, უსაფრთხო შენობას. პროექტში აპარტამენტების მინიმალური ფართი 32 კვ.მ ხოლო მაქსიმალური 400 კვ.მ-ია. გარდა ამისა, გეძლევათ საშუალება, ჩვენს არქიტექტორთან ერთად, თავად დააპროექტოთ თქვენი ახალი ბინა. აპარტამენტები ბარდება მწვანე კარკასის კონდიციაში, თუმცა სურვილის შემთხვევაში, ჩვენი პარტნიორი კომპანია აპარტ შოურუმი უზრუნველყოფს დიზაინს რეალური მასალებით, რემონტს და ბინის სრულად მოწყობას.
სერვისები
• აუზი ფიტნესი
• სივრცეები დასუფთავება
• დაცვა 24/7
• კაფე-რესტორნები
• ოთახის მომსახურება
• სპა
საკრედიტო კალკულატორი
გააკეთე ინვესტირება  უძრავ ქონებაში თბილისში
ჩვენთან შეძენილი უძრავი ქონება არის საუკეთესო ინვესტიცია, რადგან პროექტი ხორციელდება თბილისის ძველ უბანში, ტურისტულად ყველაზე აქტიურ ზონაში, რაც განაპირობებს აპარტამენტების დატვირთულობას მთელი წლის განმავლობაში.
TBC Credit
ყოველთვიური გადახდა
XXXX
USD
საპროცენტო განაკვეთი
XX
საკრედიტო თანხაt
ზედმეტად გადახდა
ყველა გაანგარიშება არის მიახლოებითი. ზუსტი ღირებულებისათვის დაუკავშირდით ბანკს ან დაგვირეკეთ:+ 995 511 11 44 33

The premium-class residential complex consists of two stages. Preparation of the site for the construction of the second stage and earthworks have begun. The advantage of the complex lies in the materials used and their quality. An experienced, professional team selects the best suppliers on the market with the appropriate certificates. As a result, we get a structurally stable, high-quality, safe building. The minimum area of apartments in the project is 32 sq.m, the maximum is 400 sq.m. In addition, you have the opportunity to design your new apartment yourself together with our architect. The apartments are rented in a green frame condition, however, if desired, our partner Apart Showroom Company provides design using real materials, renovation, and full furnishing of the apartment.
Services
• Pool
• Fitness
• Relaxation spaces
• Cleaning
• 24/7 security
• Cafe-restaurants
Credit calculator
Invest in Real estate in Tbilisi
The real estate purchased from us is the best business investment, and the guarantee of this is that the project is implemented in the old district of Tbilisi, in the most active touristic zone, which determines the high demand on apartments throughout the year.
TBC Credit
Monthly payment
XXXX
USD
Interest rate
XX
Credit amount
Overpayment
All calculations are approximate. Check the final calculations at the bank or call us: + 995 511 11 44 33